Prodejní síť a testovací centra

Společnost CYKLOMAX, spol. s r.o. je jedním z největších velkoobchodů s cyklistickým zbožím v České republice. Zajišťuje komplexní služby v dodávání velomateriálu.


Prodejci kol Rock Machine

V celé České republice naleznete cyklistické prodejny dodávající zboží "Našich" značek.


Testovací centra Rock Machine

Horský hotel Soláň se nachází v malebném prostředí s nejkrásnějším pohledem na Javorníky. Komfortní ubytování nabízí v nadstandartně vybavených pokojích ve světlém dřevě. Nezapomenutelné výhledy a jedinečný pohled na vrcholky Javorníků v srdci Beskyd si nejlépe užijete v sedle kola Rock Machine z hotelové půjčovny.


Půjčovna, prodejna a servis sportovního vybavení Lipno Centrum nabízí kromě kol a elektrokol ROCK MACHINE i široký sortiment kvalitního sportovního vybavení. Lipensko je doslova protkáno sítí cyklostezek a cyklotras. Půjčovna Lipno Centrum leží takřka přímo na trase jedné z nejzajímavějších, CYKLOSTEZKY JEZERNÍ.

Rychlá a přátelská obsluha testcentra, možnost rezervace sportovního vybavení předem a kvalitní servis sportovních potřeb je samozřejmostí.


Půjčovna elektrokol DR SPORT, Čistá v Krkonoších Objevte Krkonoše ze sedla elektrokola a bez námahy. Půjčte si elektrokola Rock Machine v centrální části Krkonoš. K dispozici jsou kola horská i trekingová pro všechny věkové kategorie – dámské, pánské i dětské. Díky propracovanému systému asistence si připadáte jako při jízdě na běžném kole, ale šlapání vyžaduje mnohem méně námahy.


Bikecentrum Libverda Jedno ze tří nástupních míst na Singltrek pod Smrkem najdete na začátku lázeňského městečka ve směru od Hejnic na konci stezek Hejnického hřebenu. Patří jednoznačně k těm nejkrásnějším v celé destinaci.

Bikecentrum Libverda nabízí k testování kompletní portfolio celoodpružených kol i trailové hardtaily značky ROCK MACHINE. Využít můžete komplexních služeb pro cyklisty jako je občerstvení, sociální zázemí včetně sprch, základní servis a mytí kol, parkování.


Singltrek pod Smrkem je první destinací stezek značky Singltrek v ČR. Jedná se o nejrozsáhlejší síť stezek pro terénní cyklistiku v kontinentální Evropě. Singltrek pod Smrkem je zasazen pod majestátní horu Smrk do překrásné divoké přírody severních svahů Jizerských hor, projektoval velšský designér stezek Dafydd Davis.


Unikátní projekt gravity trailů v areálu Kyčerka - údolí Pluskovec, Velké Karlovice. GRAVITY TRAIL - trať se svažuje skopce dolů - není nutné šlapat. Tratě jsou navržené pro všechny! Součástí BIKE PARKU je dřevěný PUPM TRACK! Při výjezdu možno použít vlek s jednoduchým zachycením kola.


Největší testcentrum elektrokol Rock Machine v ČR se svojí flotilou 30 kol Rock Machine Blizz e70-27+ doplněných o celoodpružené pluskové modely Blizzard ležící uprostřed Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Testcentrum leží uprostřed Chráněné krajinné oblasti Beskydy s nejvyšším vrcholem - Lysou horou (1 324 m n. m.) a nejnižším bodem Rožnovské Bečvy u Zubří


Půjčovna a servis kol ve známé vinařské obci Dolní Dunajovice leží nedaleko Mikulova a kromě půjčení kol ROCK MACHINE nabízí i cenné informace k vinařské cykloturistice.

Ze sedla tak objevíte krásu Sluncem zalité krajiny a zažijete přátelskou atmosféru při setkání s vinaři. Ať už si k vyjížďce vyberete horské, nebo krosové kolo, zážitek z akce je zaručený.


V cyklopůjčovně RUMASPORT si můžete vypůjčit a otestovat především horská kola a elektrokola Rock Machine, která vyhovují beskydským cyklostezkám. K dispozici je dostatečné množství kol a elektrokol, doporučujeme však si materiál v předstihu rezervovat.