15.05.2018 14:53

Elektrokola Rock Machine na EKOLO Test & Expo

Elektrokola Rock Machine na EKOLO Test & Expo

Pod názvem EKOLO TEST & FEST bude v areálu Business centrum Zálesí, který se nalézá přímo naproti známé pražské Thomayerově nemocnici, k dispozici několik desítek testovacích elektrokol od nejdůležitějších českých i světových výrobců.

Organizátor festivalu připravil pro návštěvníky atraktivní testovací dráhy – pro elektrické MTB kola okruh s délkou 2200m s převýšením 85 metrů a s prudkými stoupáními v přilehlém Michelském lese, na kterém budu techniku jízdy v terénu představovat známí  a profesionální jezdci. Pro trekingová a městská kola budou vyznačeny okruhy v rámci uzavřeného areálu bez automobilové dopravy s převýšením 2-10% pro dokonalé vyzkoušení funkce elektro-pohonu.

Celodenní program na centrálním pódiu představí jednotlivé značky elektrokol a jejich specifika. Těším se na vyprávění známých osobností, které jezdí na elektrokolech, na informace o trhu s elektrokoly a o školení bezpečné jízdy. Chutné občerstvení zajistí značkový food-track a o nápoje se postará ideální osvěžení pro elektro-cyklisty – značka Birell.

Vstup na víkendový festival bude pro návštěvníky zdarma. Areál se nachází jen 1 zastávku autobusem od Metra „C“ Kačerov a proto doporučujeme nechat automobil tentokrát doma. K zapůjčení elektrokol se bude nutné u testovacích stánků prokázat platným průkazem totožnosti, podepsat testovací protokol a dosáhnout min. 18 let věku.

 

Více na http://www.ebikefest.cz/


Kontakt

CYKLOMAX, spol. s r.o.
Pardubická 504
Srch
533 52
Czech Republic
Tel.: +420 466 944 023
Fax: +420 466 944 022
E-mail:  


Velkoobchod cyklistickým vybavením Vybavení pro náročné


© 2018, CYKLOMAX, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing