03.06.2013 00:00

RockMachine – CykloMax racing team info

Sjezdová sezóna začala v plném proudu a jezdci z týmu RockMachine – CykloMax mají za sebou již dva závody českého poháru.

Úvodní závod se jel ve SKI Areálu na Monínci, kde od pátku pršelo a trénovalo se na blátě.
Trať byla pomalá a vcelku fyzicky náročná. Na nedělní závod se počasí umoudřilo a dráha začala
osychat, i tak ale zůstalo několik míst zrádných. Bohužel se finálová jízda moc nepovedla Petru Třešňákovi a umístil se jako desátý. Adam Vágner dojel v premiérovém závodě letošní sezóny na slušném 3.místě.
Druhý závod Českého poháru se konal 24.-26.5. v Koutech nad Desnou, který doprovázela velká zima a vítr.
Tamní dráha má evropské až světové parametry a je v kalendáři teprve druhým rokem, po loňské premiéře při MČR. Petr Třešňák zajel v semifinále 5.místo a ve finále očekával lepší než 9.místo se ztrátou však méně pouhých 1,1s na pódium. Adam Vágner dojel ve finále na 3.místě a je průběžně druhý v celkovém pořadí.